Socialinėms išmokoms trūksta pinigų

Praėjusią savaitę Plungės rajono savivaldybės Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Daiva Mažeikienė rajono valdžią informavo, jog trūksta pinigų socialinėms išmokoms.Socialinės išmokos skiriamos, kai draudžiamosios pajamos vienam asmeniui neviršija 350 litų. Vadinasi, jas gauna skurdžiausiai gyvenantys žmonės, todėl tokia naujiena yra gana skaudi.
Beje, panaši padėtis ir kitose savivaldybėse, todėl apie lėšų stygių išmokoms buvo informuota Vyriausybė, kuri pažadėjo skubiai skirti trūkstamą sumą. Kaip „Žemaičiui“ sakė Socialinės paramos skyriaus vedėjos pavaduotoja Vilma Šlyžienė, penktadienį Vyriausybė pinigų dar nebuvo pervedusi, tačiau trūkstamą sumą – apie 300000 litų – operatyviai skyrė pati Savivaldybė.
„Taigi šį kartą spėjome laiku išmokėti žmonėms. Kol kas vėlavome tik vieną kartą – spalio mėnesį. Kaip bus toliau, prognozuoti nesiimu. Deja, išmokų gavėjų kas mėnesį vis daugėja: rugsėjo mėnesį socialines išmokas rajone gaunančių šeimų buvo 1300, lapkritį šis skaičius padidėjo iki 1481. Per mėnesį šiuo metu yra išmokama apie 700000 litų išmokų“, – sakė pavaduotoja V. Šlyžienė.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...