Seimo narys nepakluso frakcijos daugumai

Praėjusį penktadienį Socialdemokratų partijos frakcija Seime paprašė partijos Etikos ir procedūrų komisijos apsvarstyti Jono Jagmino elgesį, kai jis vienintelis iš frakcijos balsavo prieš pirmalaikius Seimo rinkimus. Apie tai pranešė pats LSDP vadovas parlamentinės frakcijos seniūnas Algirdas Butkevičius.Užvakar „Žemaitis“ telefonu susisiekė su Seimo nariu Jonu Jagminu ir paprašė pakomentuoti susidariusią situaciją.
„Nė sapnuot nesapnavau, kad viskas taip gali baigtis, – „Žemaičiui“ sakė Jonas Jagminas. – Prieš minėtąjį balsavimą Seime įvyko mūsų frakcijos susirinkimas, kuriame įsakmiai buvo pasakyta visiems Socialdemokratų frakcijos nariams balsuoti už pirmalaikius Seimo rinkimus. Aš tada atsistojau ir pasakiau, kad esame solidžios Lietuvos partijos frakcija, todėl nedera pasiduoti populistinei „darbiečių“ akcijai, kad turime mąstyti ir veikti valstybiškai – Lietuvai nereikia destrukcijos. Susirinkime taip pat pasakiau, kad pasilieku teisę balsuoti pagal savo sąžinę, kitaip tariant – prieš pirmalaikius Seimo rinkimus.
Maniau, kad viskas tuo pasikalbėjimu ir baigsis. Pasirodo, nesibaigė. Sužinojau, jog būsiu svarstomas partijos Etikos ir procedūrų komisijoje. Neisiu aš į tą jų „teismą“ , nes nematau reikalo. Pasielgiau pagal sąžinę, tai yra – pagal Konstituciją, o ji – viršesnė už visų frakcijų sprendimus. Be to, aš juk esu ne partijos sąrašo deputatas, o vienmandatėje apygardoje išrinktas Seimo narys. Jūs, plungiškiai ir rietaviškiai, mane išrinkote. Esu blaivaus proto, todėl ant kvailo, populistinio kabliuko neužkibau“, –
baigdamas „Žemaičiui“ pareiškė Jonas Jagminas.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...