Plungės vaikams – norvegų lauktuvės

Antradienio popietę į Plungę atvykusi Norvegijoje veikiančio labdaros fondo „Naujas startas – į Rytų Europą“ savanorių delegacija aplankė Vaikų globos namų auklėtinius bei susitiko su rajono daugiavaikėmis šeimomis.


Prieš septynerius metus Plungėje įsikūrusi daugiavaikių šeimų bendrija šiuo metu vienija per 30 šeimų. Pirmininkė Birutė Petravičienė pasakojo, jog prieš kurį laiką užmezgę ryšius su norvegų savanoriais, sulaukė gana didelio jų dėmesio.
„Dauguma savanorių – pagyvenę žmonės, kurie, išėję užtarnauto poilsio, nutarė nesėdėti rankų sudėję, o laisvą laiką skirti labdarai. Tai – labai pilietiški žmonės. Jie patys iš kitų žmonių surenka įvairius daiktus, vėliau juos parduoda ir gautas lėšas skiria labdarai“, – sakė pirmininkė B. Petravičienė.

Antradienio popietę gausiose šeimose augantys vaikai bei jų tėveliai svečių laukė Savivaldybės salėje. Savanoriams iš Norvegijos vaikai buvo paruošę parodėlę, sukurtą iš rudens gėrybių, bei dovanojo savo piešinukų.Norvegai vaikus vaišino saldumynais, o kitas dovanas turėtų atnešti Kalėdų Senelis.
Delegacija iš Norvegijos tą dieną lankėsi ir Plungės vaikų namuose. Jų auklėtiniams svečiai padovanojo 1000 eurų. Anot direktorės Genovaitės Ūsienės, ji kartu su auklėtiniais dar spręs, ką pirkti už dovanotus pinigus.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...