Daugėja vairuotojų, pasišalinusių iš eismo įvykių

Spalio mėnesį Plungės rajono policijos komisariate užregistruotos šešios avarijos, iš kurių vietų vairuotojai pasišalino. Vieną kaltininką pareigūnams pasisekė surasti, kiti įvykiai dar tiriami. Rugsėjį policininkai užregistravo tik vieną avariją, iš kurios vietos vairuotojas paspruko, tad galima teigti, kad „kelių erelių“ daugėja.Pasak Plungės policijos komisariato Kelių policijos poskyrio specialisto Algimanto Karaliūno, pirmosios spalio savaitės buvo ramios, o paskui viena po kitos pasipylė avarijos, kurių metu apgadintos mašinos, sulaužytas kelio ženklas ir net elektros stulpas nukentėjo, o visas šias eibes iškrėtę vairuotojai dingo lyg į vandenį.
Pirmąją tokią avariją pareigūnai užregistravo spalio 12-osios vakarą. Apie 19 val. 30 min. plungiškis vairuotojas M. A. (gim. 1987 m.) Plungėje, ties V. Mačernio gatvės 53-iuoju numeriu pažymėtu namu, pasistatė automobilį „Honda“. Grįžęs prie mašinos rado ją apgadintą.
Spalio 17 dieną 10 val. 20 min. V. Mačernio gatvėje, prie 59-ojo namo, 1951 metais gimęs vairuotojas G. D. pasistatė automobilį „Opel Omega“, o grįžęs rado jį apgadintą: sudaužytu kairės pusės galiniu žibintu, apgadintu buferiu ir užpakaliniu automobilio dangčiu.
Dar viena avarija, iš kurios vietos pasišalino vairuotojas, įvyko spalio 19 dieną 14 val. 20 min. Plungės rajone, kelio Plungė-Vėžaičiai 12-ame kilometre. Nenustatytos markės automobilio vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir atstumo, atsitrenkė į priekyje važiavusį „Opel Astra“ ir, palikęs apstulbusį 1957 metais gimusį plungiškį vairuotoją L. V., nurūko. Įtariama, kad pasprukęs vairuotojas vairavo „Opel“ markės automobilį.
Pareigūnus nustebino spalio
25 dieną apie 20 val. 30 min. Plungės Senamiesčio aikštėje avariją sukėlusio vairuotojo įžūlumas. Dideliu greičiu atskriejusi nenustatytos markės mašina atsitrenkė į kelio ženklą, žymintį kryptį, ir tokiu pat dideliu greičiu nurūko savais keliais. Įvykio vietoje rastos tik priekinio buferio šukės ir sulaužytas kelio ženklas.
Spalio 31 dieną Žlibinų kaime esančioje Žemaičių gatvėje nenustatytos markės automobilis kliudė elektros stulpą ir paspruko.
Vieną, iš įvykio vietos pasišalinusį, vairuotoją policijos pareigūnams pavyko sulaikyti. Spalio
22 dieną apie 19 val. 30 min. kelio Plungė-Vėžaičiai 4-ame kilometre, Varkalių kaime, automobilis „Audi 80“, vairuojamas V. P. (gim. 1972 m.), važiuodamas atbulas, atsitrenkė į pravažiuojančio krovininio automobilio „Scania“ puspriekabę. Krovininį automobilį vairavo tauragiškis G. S. Puspriekabė atsipirko įbrėžimu, o automobilis „Audi 80“ apgadintas stipriau: sudaužytas dešinės pusės galinis žibintas, sulaužytas galinis buferis, o jo vairuotojas, negana to, kad remontuos sugadintą mašiną, dar ir nemenką baudą už pasišalinimą iš įvykio vietos turės sumokėti.
Vairuotojams priminsime: Administracinių teisės pažeidimų kodekse numatyta atsakomybė už pasitraukimą iš eismo įvykio vietos. Už tokio pobūdžio pažeidimą vairuotojams gali būti skiriama nuo 3 iki 4 tūkstančių litų bauda su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3 iki 5 metų. Taip pat gali būti skiriamas administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 3 iki 5 metų.
Policijos pareigūnai dėkoja gyventojams, suteikiantiems vertingos informacijos ir prašo, ką nors mačiusius ar žinančius apie anksčiau minėtus įvykius, pranešti telefonu 77 335.

Parašykite komentarą

Balsavimai

Plungės rajone, ypač – mieste, pastaruoju metu vyksta daug gatvių, šaligatvių, kitų viešųjų erdvių remonto darbų. Kartu pasigirsta priekaištų, kad gyventojai per mažai informuojami apie šiuos darbus.

Rezultatai

Loading ... Loading ...