Redaktorius
 Rimandas Mėčius,
tel. 8~448 72474,
redaktorius@zemaiciolaikrastis.lt

Redaktoriaus pavaduotoja Jurgita Naglienė,
tel. 8~448 72135,
jurgita@zemaiciolaikrastis.lt

Buhalterė Zita Mineikienė,
tel. 8~448 72136,
zita@zemaiciolaikrastis.lt

Korespondentai:
Roma Mėčienė,
tel.: 8~448 72145, 8~610 87802,
roma@zemaiciolaikrastis.lt

Gintarė Karmonienė,
tel. 8~448 72138,
gintare@zemaiciolaikrastis.lt

Reklamos agentas Laura Jundulienė,
tel.: 8~448 72148, 8~616 42928,
reklama@zemaiciolaikrastis.lt

Fotografas Vladas Gaudiešius,
tel. 8~448 72142, 8~672 36873,
vladas@zemaiciolaikrastis.lt

Maketuotojas Liudas Urnikis,
tel. 8~448 72148,
maketuotojas@zemaiciolaikrastis.lt

Skelbimų priėmėja Elena Paulavičienė,
tel. 8~448 72148,
aldona@zemaiciolaikrastis.lt

Balsavimai

Kas, jūsų manymu, padėtų sustabdyti emigraciją ne tik iš Plungės, bet ir iš visos Lietuvos?

Rezultatai

Loading ... Loading ...