AVINAMS rūpės turtiniai, komerciniai reikalai, keisite įkainius, tvarkysite buhalteriją. Savaitgalį nerimo gali sukelti artimas žmogus arba autoįvykis.
JAUČIAI, ši savaitė į jūsų asmeninį pasaulį įneš tam tikro chaoso. Nepatartina pernelyg vadovautis emocijomis. Seksis kūrybinė veikla.
DVYNIAMS trūks energijos aktyviai veiklai, susitikimams. Seksis dirbantiems medicinos, meno, socialinėje sferoje. Savaitgalis bus ramus.
VĖŽIAMS bus nelengva, nes teks rūpintis ne tik darbo reikalais – dėmesio prireiks kažkam iš artimųjų arba kolegai. Saugokite sveikatą, nervus, nepersidirbkite.
LIŪTAI šią savaitę kurs planus, reikalaujančius daug darbo arba investicijų. Tikėtina emocinė įtampa. Savaitgalį pravartu gerai išsimiegoti, pailsėti.
MERGELĖS šią savaitę gana produktyviai darbuosis. Iš toli esančio jums svarbaus žmogaus galite gauti žinią, kuri įpareigos kažką sužinoti ar nuveikti.
SVARSTYKLĖS, šią savaitę kai kurie svarbūs dalykai gali pakrypti jūsų naudai. Regis, teks rimtai gilintis į asmeninių santykių problemas.
SKORPIONAMS kažkas neduos ramybės. Tai gali būti sveikatos sutrikimas ar šiaip baimingos nuojautos, susijusios su meile, artimu žmogumi, nuosavybe.
ŠAULIAMS mintys suksis apie meilės, pramogų ir finansinius reikalus. Vis dėlto netingėkite pasiraityti rankoves ir imtis darbų. Kils įdomių sumanymų.
OŽIARAGIAI neišvengs įtampos ir problemų, bet kartu turės progų pasidžiaugti priešingos lyties dėmesiu, viliojamais pasiūlymais, vaikų laimėjimais.
VANDENIAI stebins savo replikomis bei žiniomis. Savaitgalį pravartu padirbėti ar pasportuoti gamtoje, skirti dėmesio sveikatai, grožiui.
ŽUVIMS nesunkiai pavyks sutvarkyti aktualų buities, ūkio, pinigų klausimą. Saugokite namus nuo vagių. Savaitgalį neatsisakykite pramogų.
Balsavimai

Nauja valdžia – kaip nauja šluota. Ar esate patenkinti permainomis Seime ir Vyriausybėje? Ko iš naujosios valdžios tikitės?

Rezultatai

Loading ... Loading ...