AVINAI, šią savaitę pamatysite arba sužinosite šį bei tą naujo. Galimos permainos kažkurioje svarbioje gyvenimo srityje.
JAUČIAMS šią savaitę pravartu konsultuotis dėl verslo sąlygų, finansinių dokumentų, sutarčių, kreditų, draudimo. Tai padės išvengti nuostolių.
DVYNIAMS gali tekti tarpininkauti, derėtis, megzti bendradarbiavimą, partnerystę, tvarkyti teisinius ar mokesčių reikalus.
VĖŽIAMS savaitė turėtų būti darbinga ir produktyvi. Žinios, komunikabilumas, darbštumas jums leis pasireikšti ir daug nuveikti. Vis dėlto tikėtinas nelengvas pokalbis, atsakomybės našta.
LIŪTAMS savaitė žada neblogų rezultatų. Galimos pajamos iš pristatymų, parodų, projektų. Tiktų vykti į komandiruotę, rašyti mokslinius darbus, publikuoti, skleisti informaciją.
MERGELĖS, šią savaitę turbūt atskleisite artimo žmogaus problemą, jo keisto elgesio ar susirūpinimo priežastį. Daugiau dėmesio skirkite higienai, sveikatai ir įvaizdžiui.
SVARSTYKLĖS, savaitės pradžioje be atvangos dirbsite. Turbūt atsiras galimybių pradėti kai ką nauja arba reformuoti sena. Galite susipykti su jums svarbiu asmeniu.
SKORPIONAI, šią savaitę noriai bendrausite ir darbuositės. Galbūt įsigysite daiktą, kurio seniai troškote. Tikėtinos pajamos iš nuomos, smulkios komercijos.
ŠAULIAI, skęsite abejonėse. Pašnekovams atrodysite niūrūs ir šalti. Kita vertus, būsite praktiški ir dalykiški, įžvalgūs derybose bei pasirašant sutartis.
OŽIARAGIAMS iki savaitės vidurio nederėtų užsiimti sunkiais fiziniais darbais, pretenduoti į lyderio vaidmenį. Nuo trečiadienio sėkmingai tvarkysite reikalus.
VANDENIAI, šią savaitę porą dienų būsite gana praktiški ir dalykiški, sumaniai vadovausite kolektyvui, grupei. Savo charizma pritrauksite kitus žmones.
ŽUVYS, šią savaitę darbuositės išsijuosę ir nepraleisite progų pademonstruoti sugebėjimų. Nebijokite imtis atsakomybės. Vėliau tai išeis jums į naudą.
Balsavimai

Kas, jūsų manymu, padėtų sustabdyti emigraciją ne tik iš Plungės, bet ir iš visos Lietuvos?

Rezultatai

Loading ... Loading ...