AVINAMS nuo pirmadienio neplanuotų rūpesčių sukels šeimos nariai, vaikai. Labiau pasitikėkite savo intuicija ir gyvenimiškąja patirtimi.
JAUČIAI, nuo pirmadienio porą dienų šeimos reikalams teiksite prioritetą, tačiau bus įmanoma viską suderinti, jei tik nebus per didelio krūvio darbe.
DVYNIAI, nuo pirmadienio per porą dienų stengsitės nuveikti kažką aktualaus jums bei aplinkiniams. Galite pasipelnyti, įsidarbinti. Tačiau būkite apdairūs.
VĖŽIAMS šią savaitę seksis derėtis, prekiauti, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais. Galima kūrybinė sėkmė, sportinis laimėjimas.
LIŪTAI nuo pirmadienio išgirs naujienų, kurias galės panaudoti reklamai, studijoms, kelionėms ar kitiems tikslams.
MERGELĖMS šią savaitę labai svarbu būti nuoseklioms, neskatinti intrigų bei apkalbų, saugoti savas ir svetimas paslaptis.
SVARSTYKLĖS, šią savaitę galite gauti pasiūlymą įsidarbinti arba organizuoti renginį. Kolegos, pažįstamieji gali skatinti jus neprotingai rizikuoti.
SKORPIONAI, šią savaitę turėsite šansų sustiprinti savo autoritetą, pelnyti didesnį populiarumą. Tačiau galimi ir išbandymai, jei neseniai padarėte klaidingą žingsnį.
ŠAULIAI, šią savaitę turbūt ruošitės kelionei ar į ją leisitės. Atsargiai kelyje. O jeigu galvojate apie reformas, įsidarbinimo ar verslo galimybes, tai pats metas pasikalbėti su asmeniu, kuris gali pastūmėti reikalus pirmyn.
OŽIARAGIAMS šią savaitę reikėtų paskubėti sutvarkyti teisinius ar studijų formalumus, jei tokių yra. Galbūt jums pavyks atnaujinti svarbų ryšį, sutartį, sutaisyti vertingą daiktą.
VANDENIAI, nuo pirmadienio veikiausiai sulauksite konkrečių žinių, jeigu jus domina darbo ar studijų konkursai, interviu. Regis, būsite nusiteikę kovoti už savo interesus, teises.
ŽUVIMS šią savaitę pravartu susitvarkyti dalykinius bei ūkinius reikalus. Skirkite dėmesį sportui, kūrybinei veiklai.
Balsavimai

Kas, jūsų manymu, padėtų sustabdyti emigraciją ne tik iš Plungės, bet ir iš visos Lietuvos?

Rezultatai

Loading ... Loading ...