AVINAI, savaitės pradžioje teks daug dirbti, tad būsite įsitempę, suirzę, baiminsitės, kad nespėsite padaryti užsibrėžtų darbų, neįtiksite valdžiai ar užsakovui.
JAUČIAMS savaitės pradžioje itin parūps profesinės ateities, autoriteto, teisės klausimai. Regis, nerimausite dėl egzamino, publikacijos, projekto.
DVYNIAMS savaitės pradžioje gali kilti būtinybė susigrąžinti skolas ar pasiskolinti. Jeigu tikitės naudos, turite savanaudiškų siekių, galite nusivilti.
VĖŽIAI, savaitės pradžioje jausitės labai priklausomi nuo aplinkybių. Turėtų spręstis kai kurie su veikla, bendradarbiavimu susiję klausimai.
LIŪTAI, šią savaitę rimtai griebsitės darbų ir stengsitės daug nuveikti. Rūpesčių gali sukelti buhalteriniai reikalai, techniniai klausimai.
MERGELĖS, nuo pirmadienio būsite nusiteikę aktyviai siekti dominančio asmens palankumo, kūrybinių ar kitokių pasiekimų. Labai negatyviai reaguosite į nesibaigiančias rinkliavas, mokesčius, reformas.
SVARSTYKLĖMS nuo pirmadienio kelias dienas nestigs įtampos. Nieko gero, jeigu darysite spaudimą šeimos nariams ir versite juos atlikti tai, kam jie priešinasi.
SKORPIONAMS šią savaitę nusimato nelengvi darbai ir kontaktai. Regis, susidursite su kliūtimis dėl transporto ar ryšių sutrikimų dėl aplinkinių neatsargumo.
ŠAULIAI, savaitės pradžioje galite patirti nuostolių dėl noro pasipuikuoti arba tiesiog dėl neapdairumo. Neskubėkite pirkti ir parduoti, pasiskaičiuokite, kas jums naudingiau.
OŽIARAGIAI, savaitės pradžioje jums nelabai seksis bendrauti su kolegomis, aplinkiniais. Jūsų reiklumas ar dirglumas kitus erzins.
VANDENIAI, šią savaitę pradėsite nekaip jausdamiesi ar tiesiog tingiai nusiteikę. Neaiški situacija, negalėjimas apsispręsti aktualiu klausimu gali sukelti nerimo.
ŽUVIMS savaitės pradžioje mintys suksis apie numatytą renginį, susirinkimą, grupės susitikimą. Kažko reikalaudami ar siekdami, nepersistenkite.
Balsavimai

Neseniai VRK pripažino, kad Liberalų sąjūdis šiurkščiai pažeidė rinkimų įstatymus. O kaip vertinate liberalų, dabar esančių rajono valdžioje, veiklą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...