AVINAI, savaitės pradžioje leiskite darbams tekėti kasdienybės vaga ir daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms. Regis, neatsisakysite pasilinksminimų, jei atsiras draugija.
JAUČIAI, šią savaitę geriau nekelkite nei sau, nei kitiems ypatingų reikalavimų, pretenzijų. Nukreipkite dėmesį į šeimą, artimuosius, vaikus. Nieko gero nelaimėsite išlaidaudami.
DVYNIAI, savaitės pradžioje sugebėsite išlaviruoti bet kokioje situacijoje ir ją pakreipti savo naudai. Nors jausitės teisūs ir jums seksis kitus įtikinti, verčiau nepiktnaudžiaukite savo padėtimi.
VĖŽIAI, savaitės pradžioje stenkitės tvarkingai atlikti būtinus darbus, sutvarkyti dokumentus ir pasinaudoti palankiomis progomis, susijusiomis su darbu, uždarbiu.
LIŪTAI, šią savaitę tikėtinas ypatingas energijos pliūpsnis, ir joks saulės užtemimas jums nesutrukdys veržtis pirmyn. Galite gauti gerą žinią iš užsienio, tarptautinės kompanijos.
MERGELĖS, šią savaitę užsiimkite menine kūryba, mąstykite, nes praktiniai reikalai spręsis sunkiai.
SVARSTYKLĖMS ši savaitė prasidės aktyviai bendraujant. Didelę įtaką jums darys draugai, tarp jų – ir virtualūs pažįstamieji.
SKORPIONAMS nuo pirmadienio porą dienų teks rimčiau paplušėti. Bet tai išeis į naudą – įgysite daugiau įgūdžių, patirties.
ŠAULIAMS šią savaitę nuotykis ar flirtas, patirtas kelionėje, įsimins ilgam. Gali būti, kad to pamiršti neleis ir padariniai.
OŽIARAGIAI, savaitės pradžioje pajusite, kad nelengva atsisakyti kai kurių sumanymų, keisti planų, nors tai ir reikalinga. Venkite aplaidumo.
VANDENIAI, savaitės pradžioje trokšite tarpusavio supratimo, tačiau ne visi tai teisingai supras. Kai kuriems atrodys, kad bandote primesti savo nuomonę bei principus.
ŽUVYS, nuo pirmadienio iškart imkitės nebaigtų darbų ir nieko nepalikite savieigai. Jeigu turite galimybę pakeisti darbą arba partnerį, susidursite su rimta pasirinkimo problema.
Balsavimai

Kas, jūsų manymu, padėtų sustabdyti emigraciją ne tik iš Plungės, bet ir iš visos Lietuvos?

Rezultatai

Loading ... Loading ...