AVINAI, šią savaitę galite mėginti palenkti savo pusėn konkurentus ir įveikti varžovus. Arba tiesiog grįšite prie nebaigtų dalykų, vėl spręsite senas problemas.
JAUČIAI, nuo pirmadienio būsite darbingi ir turbūt daug nuveiksite, jei neatsiras sveikatos sutrikimų. Jeigu aktualu pasitikrinti sveikatą, nebeatidėliokite.
DVYNIAMS šią savaitę jau parūps šventinių renginių, dovanų planavimas. Jums gali būti pasiūlyta verslo avantiūra, kūrybinis iššūkis. Galbūt pasirodys senas gerbėjas.
VĖŽIAI, šią savaitę pasirūpinkite, kad jūsų namai ir namiškiai būtų saugūs, tvarkingi. Beje, daugiau tvarkos gali būti pareikalauta ir darbe.
LIŪTŲ nuo pirmadienio laukia daug lakstymo, pokalbių. Galbūt pavyks susitarti dėl svarbaus reikalo, užsakymo, informacijos ar termino pratęsimo.
MERGELĖMS ši savaitė žadins norą dirbti, tvarkytis, rūpintis nekilnojamuoju turtu, finansiniais dokumentais, sveikata.
SVARSTYKLĖS, šią savaitę galite sukaupti nemažai reikalingos informacijos, atnaujinti ar užmegzti pageidaujamus ryšius, sėkmingai derėtis.
SKORPIONAMS nuo pirmadienio bus nelengva imtis darbų, nes mintys skrajos padebesiais ir bus sunku susikaupti. Jei galite, pasitelkite į pagalbą kolegas.
ŠAULIAI, nuo pirmadienio aktyvesnei veiklai jus gali įkvėpti kolektyvas, draugai. Galite susitikti su žmonėmis, kurių seniai nematėte.
OŽIARAGIAMS šią savaitę geriau seksis, jei dirbdami rimtai įsigilins į dokumentus, duomenis, informaciją. Kita vertus, pernelyg neuždelskite, jei turite kažką atlikti nedelsdami.
VANDENIAMS šią savaitę pravartu pagalvoti apie būtinas reformas. Įmanomos derybos, susitarimai su užsieniečiais. Palanku ruošti publikacijas, rengti seminarus, tikrinti kitų žinias.
ŽUVYS, šią savaitę nerimausite dėl finansinių reikalų. Galite jausti spaudimą, būtinybę susimokėti mokesčius, grąžinti skolas, bet kokia kaina plėsti verslą, ieškoti pajamų šaltinių.
Balsavimai

Neseniai VRK pripažino, kad Liberalų sąjūdis šiurkščiai pažeidė rinkimų įstatymus. O kaip vertinate liberalų, dabar esančių rajono valdžioje, veiklą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...