Datos
1506 m. Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu paskelbtas mirusio ir įpėdinių nepalikusio Aleksandro brolis Žygimantas Senasis.
Ar žinote, kad
Vietname moteris pagimdė 7,1 kg sveriantį berniuką – tai vienas iš sunkiausių Pietryčių Azijoje gimusių kūdikių. O sunkiausias kada nors sveikai moteriai gimęs kūdikis svėrė net 10,2 kilogramo. Tai atsitiko 1955-aisiais Italijoje.
Patarimas
Kad nepersivalgytumėt, ant šaldytuvo pakabinkite labai storo žmogaus nuotrauką (pvz., sumo imtynininko). Tai bus savotiškas psichologinis karas su savimi ir gal šaldytuvo durelės atsivers rečiau.
Nuogirdos
Plungiškis Pranas sakė eisiąs į paštą ir grąžinsiąs jam dėžutėje laiškininko įmestus reklaminius lapus ir lankstinukus. Žmogus nieko nesakytų, jei dėžutėje rastų po vieną egzempliorių, tačiau, kai tenka išimti po keturis ar net šešis tokius pat reklaminius leidinius, labai pyksta. „Tai koks čia reklamos efektyvumas?! Įpykęs nė viena akim nebežiūriu į ją, o nutrenkiu į šiukšliadėžę“, – burnojo Pranas.
Šyptelėkit
Pats didžiausias nemalonumas: susitepti sumuštinį, įsipilti arbatos, visą tai atsinešti į lovą, įsivynioti į antklodę ir… pamatyti, kad televizoriaus pultelis liko kitame kambaryje.

Balsavimai

Kas, jūsų manymu, padėtų sustabdyti emigraciją ne tik iš Plungės, bet ir iš visos Lietuvos?

Rezultatai

Loading ... Loading ...