Datos
1931 m. gimė buvęs Sovietų Sąjungos prezidentas Michailas Gorbačiovas, pradėjęs šioje šalyje reformų, viešumo ir persitvarkymo politiką;
1949 m. kapitonas Džeimsas Galagheris pirmą kartą lėktuvu nenutūpdamas apskriejo aplink pasaulį. 37 tūkst. 742 kilometrus jis įveikė per 94 valandas ir 1 minutę;
1882 m. Roderikas Maklynas, vėliau pripažintas psichiškai nesveiku, nesėkmingai mėgino nužudyti Didžiosios Britanijos karalienę Viktoriją.
Ar žinote, kad…
Holivudo aktorė Barbara Streisand klonavo savo šunį – ir iš karto dusyk. Pasak aktorės, ląstelės buvo paimtos iš jos šuns snukio bei pilvo, kai šis praėjusiais metais nugaišo. Tulearo bišono klonai pavadinti Miss Violet ir Miss Scarlett. Kad atskirtų mažyčius balto kailiuko keturkojus, B. Streisand juos rengia violetiniu ir ryškiai raudonu paltukais.
Patarimai
Žiemą valgykite riebesnį maistą, nes deginami riebalai kaitina kūną. Vartokite imbiero, cinamono, gvazdikėlių – jie taip pat turi šildantį poveikį.
Šyptelėkit
– Kodėl žemaūgius vyrus vilioja aukštos moterys?
– Visada vilioja tai, kas nepasiekiama.

Balsavimai

Plungės rajono valdžia sprendžia, kaip sutvarkyti teritoriją, esančią vidiniame Plungės miesto seniūnijos kieme, Vytauto gatvėje. Jūsų manymu, kam ši vieta būtų tinkamiausia?

Rezultatai

Loading ... Loading ...