„Šiandien buvo labai keista diena“, – pareiškė mažasis VARKALIŠKIS, grįžęs iš lopšelio-darželio. Tėvams pasidomėjus, kas tokio keisto įvyko, berniukas atsakė, jog jo grupės draugas vilkėjo tokį patį džemperį, kaip ir jis. „Ir mes abu visą dieną buvome vienodi“, – kuo rimčiausiai dėstė šešiametis.
PLATELIUOSE gyvenanti garbaus amžiaus moteris iš miesto atvažiavusiai savo giminaitei guodėsi, kad atėjo keisti laikai. Esą niekas nebelaiko nei karvių, nei kiaulių. Jos kaimynų tvartai stovi tušti. Jaunimas juose pirtis ir pokylių sales įsirengia, o pieną ir mėsą perka prekybos centruose. „Gerai bent, kad vieni kiti vištų laiko. Gaidį giedant rytais dar girdžiu. Antraip atrodytų, kad gyvenu ne kaime, o mieste“, – nelinksmai pasakojo plateliškė.
PLUNGIŠKIS, šeštadienio rytą sumanęs iškepti šeimynai blynu, ėmė rengtis į parduotuvę – pieno. Bet žmona jam priminė, kad pieno dar yra šaldytuve. „Gal ir yra, bet bus jau pasenęs. Juk prieš savaitę pirkome“, – atšovė vyriškis. „Kur tau. Ne tik šią, bet ir kitą ir dar kitą savaitę jis bus tinkamas. Juk dabar tokį pieną gamina, kad visą mėnesį gali laikyti šaldytuve – ir nieko“, – paaiškino moteris savo nesusipratusiam vyrui.
Pirmagimės susilaukę DAUGĖDIŠKIAI stebisi, kad jų šuo niekaip neapsipranta su naujuoju šeimos nariu. Keturkojis kaskart, išgirdęs kūdikį verkiant, ima nerimauti ir loti. „Jūs tapote tėčiu ir mama, o šuo nesupranta, kokia dabar jo rolė šeimoje, todėl ir nerimauja“, – taip pasikeitusį augintinio elgesį sutuoktiniams išaiškino vienas šeimos draugas.

Balsavimai

Neseniai VRK pripažino, kad Liberalų sąjūdis šiurkščiai pažeidė rinkimų įstatymus. O kaip vertinate liberalų, dabar esančių rajono valdžioje, veiklą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...