PLUNGIŠKIAI kavinukėje užsisakė kavos. Kad ji būtų stipresnė, paprašė vandens įpilti tik pusę puodelio. Netrukus padavėjas atnešė tokius sklidinus puodelius, kad kava net per kraštus liejosi. „O jūs namuose į puodelį įsidėkite kavos ir įsipylę pusę puodelio vandens  mėgaukitės“, – pasiūlė jis nepatenkintiems klientams.
VARKALIŠKIŲ draugų būrelyje, vienam pasiteiravus, ar už didesnį atlyginimą darbuotojai dirbtų daugiau ir kokybiškiau, užvirė diskusija. Vieni sakė, kad dirbtų našiau, kiti tikino, jog ir dabar daug dirba, bet jaučiasi neįvertinti. Dar kiti garsiai svarstė, kad kelias dienas gal ir padirbėtų geriau, bet paskui vėl būtų, kaip buvę.
GLAUDIŠKIŲ pora pyksta, kai jų katė ketvirtą valandą ryto pradeda triukšmauti, kad išverstų šeimininkus iš lovos. Iš pradžių ji pereina per kambarį bildėdama. Jei šeimininkai nereaguoja, perbėga jiems per nugaras arba ima šokinėti nuo spintos ant grindų. O kai sykį ši ėmė bėgioti pianino klavišais, šeimininkai persigandę pašoko iš lovos ir uždarė triukšmadarę rūsyje. Katė pasitaisė, bet neilgam.
PLUNGIŠKĖS mamytės feisbuke pradėjo šurmuliuoti dėl privataus darželio Plungėje. Ne viena rašė, kad privačiuose darželiuose paprastai dirba jauni ir šiuolaikiški pedagogai, tiekiamas kokybiškesnis maistas, mažyliai daugiau laiko praleidžia lauke.  Tačiau prakalbus apie privataus darželio kainas, kurios gali siekti vidutinio atlyginimo dydį, diskusija pakrypo kita linkme. Pasirodė nuomonių, kad ir valstybiniai darželiai geri, kad vaikai juose – prižiūrėti ir pavalgę, be to, tiek pat serga ir valstybinius, ir privačius darželius lankantieji.

Balsavimai

Ar jau apsisprendėte, ką palaikysite per artėjančius merų rinkimus

Rezultatai

Loading ... Loading ...