RIETAVIŠKĖS vyras nuolat pyko ir priekaištavo žmonai, kad namuose jos plaukų visur pilna. Jų yra ne tik ant grindų, lovoje, bet ir maiste nuolat randąs. Kartą žmona grįžo iš kirpyklos nusirėžusi trumpai plaukus. Tai pamatęs, sutuoktinis net pyktelėjo: „Ir kaip dabar atrodai – su ilgais plaukais tu man buvai gražesnė.“ „Bent jau kurį nors laiką nebambėsi, kad plaukų visur pilna“, – nusišaipė moteris.
VARKALIŠKIS skundėsi draugui, kad jau kurį laiką naktimis negalįs užmigti. Draugas patarė jam ne avis skaičiuoti, o atlikti aritmetinius veiksmus – iš kuo didesnio skaičiaus kiek nors atimti ar prie jo pridėti. Vieną naktį varkališkis taip ir darė. Jis taip įsijautė į aritmetiką, kad, norėdamas įsitikinti, ar gerai suskaičiavo, nepatingėjo atsikelti iš lovos ir pasiimti skaičiavimo mašinėlę.
PLUNGIŠKĖ vakarienei nutarė iškepti kiaulienos kepsnelių. Ji supjaustė mėsą, bet įrankio jai išmušti nerado, tad, paėmusi kočėlą, pradėjo daužyti. Vyras, atėjęs į virtuvę ir išvydęs žmoną su kočėlu, leipo juokais: „Brangioji, ar kiaulė per vėlai grįžo namo, kad ją daužai?“
ALSĖDIŠKĖ dažnai tvarkydavo kambarius, bet vieną dieną nusprendė atsipūsti ir leisti sau patinginiauti. Ji patogiai įsitaisė ant sofos ir pradėjo žiūrėti mėgstamą serialą. Jam įpusėjus, užsimanė sumuštinio. Tačiau, nuėjusi į virtuvę, pamiršo savo norus ir net nepajuto, kaip sutvarkė virtuvę, išplovė indus, po to užsuko į vonią, išėmė skalbinius iš skalbiamosios, juos išdžiaustė ir vėl grįžo į kambarį. Tik pradėjusi vėl žiūrėti serialą, moteris prisiminė, kad sumuštinio taip ir nesusitepė.

Balsavimai

Kas, jūsų manymu, padėtų sustabdyti emigraciją ne tik iš Plungės, bet ir iš visos Lietuvos?

Rezultatai

Loading ... Loading ...