PLUNGIŠKEI paskambino draugė, kuriai teko svečiuotis Pietų Korėjoje, ir šiek tiek papasakojo apie tos šalies papročius: „Duoti arbatpinigių ten nepriimtina, o bandant tai padaryti, padavėjas gali labai įsižeisti.“ „O pas mus atvirkščiai – padavėjas lieka nepatenkintas, jei nepalieki arbatpinigių“, – buvo įsitikinusi plungiškė.
KALVARIJIŠKIAI stebėjosi itin originaliu užrašu ant tualetinio popieriaus pakuotės. Prasidėjusios lenktynės, kas išradingiau pasveikins Lietuvą gimtadienio proga, jau įsibėgėjo ir vyksta visu tempu. Kai kurie gamintojai iš didelio rašto išeina iš krašto. Ant tualetinio popieriaus pakuotės šviečia užrašas: „Sveikiname Lietuvą su atkūrimo šimtmečiu.“ Gerai dar, kad sveikinimas užrašytas ant „Zewa“ tualetinio popieriaus pakuotės, o ne ant lapelių, nuleidžiamų į kanalizaciją“, – šaipėsi žmonės.
RIETAVIŠKĖS draugės viena kitai pasakojo, kokių dovanų norėtų gauti per Kalėdas. „Beveik pusmetį prašiau vyro, kad nupirktų naujus kailinius. Neįsivaizduoji, kiek pastangų, darbo reikėjo įdėti, kad jis įgyvendintų mano svajonę. Juk seniesiems  kailiniams jau beveik penkiolika metų… – guodėsi viena rietaviškė. – Vyras kailinius pagaliau nupirko, bet jaučiuosi, lyg pati juos būčiau užsidirbusi kruvinu prakaitu.“
KULIŠKĖS aptarinėjo orų prognozę. „Sinoptikai pranašauja ypač šaltą žiemą, kokia būna tik vienąkart per šimtą metų. Nors jau ir gruodis įpusėjo, bet nėra dar nei žiemos, nei šalčio“, – sakė viena. „Pranašavo ir karštą praėjusią vasarą…“ – juokėsi kita moteris.

Balsavimai

Neseniai VRK pripažino, kad Liberalų sąjūdis šiurkščiai pažeidė rinkimų įstatymus. O kaip vertinate liberalų, dabar esančių rajono valdžioje, veiklą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...