RIETAVIŠKĖ pyksta ant savo sutuoktinio ir nebeišmano, kaip jį išmokyti tvarkingai susidėti drabužius. Vieną vakarą, jam grįžus iš darbo, moteris surinko jo išmėtytus rūbus, kojines ir išmetė į šukšlių dėžę. Pamatęs tai vyras šūktelėjo: „Motin, ar iš proto išsikraustei?“ Tačiau ši ramiu tonu atsakė pamaniusi, kad ant žemės mėtosi šiukšlės, tad ir išmetusi.
PLUNGIŠKĖ, apsilankiusi kosmetologijos kabinete, paklausė specialistės patarimo, kaip gydyti veido odą, nes ją nuolat beria. „Visaip odą puoselėju ir įvairias namines kaukes dedu“, – pasakojo mergina. Paklausta, iš ko daranti tas kaukes, ši atsakiusi: „Tai iš kiaušinių, tai iš varškės ar medaus“. Kosmetologė juokdamasi pamokė merginą, kad maisto produktus reikia naudoti pagal paskirtį, o ne pyragus ant veido kepti.
NUSODIŠKĖ diskutavo su drauge apie vyrus: koks yra geras, o koks – ne. „Priklauso nuo to, kiek iš jo tikiesi. Kuo daugiau tikiesi, tuo jis blogesnis“, – samprotavo viena. „Kaip suprasti?“ – paklausė kita. „Paprastai. Pavyzdžiui, aš iš saviškio nesitikiu nieko. Sakė, jog išeina pusvalandžiui pas draugą, o jau para kaip negrįžta. Jei būčiau tikėjusi, kad grįš kaip ir sakė, būtų buvęs didžiausias niekšas“, – dėstė nausodiškė.
PLUNGIŠKĖ, atvykusi aplankyti savo garbaus amžiaus mamos, pamatė kambario kampe pastatytas dvi lazdas, kurios skirtos šiaurietiškam ėjimui. „Mama, iš kur tu jas pirkai ir ar žinai, kam jos skirtos?“ – paklausė susinervinusi dukra, mat suprato, kad buvo užėję prekeiviai. O vos paeinanti mama tik džiaugėsi, kad su dviem lazdelėm bus lengviau po namus vaikščioti.

Balsavimai

Nauja valdžia – kaip nauja šluota. Ar esate patenkinti permainomis Seime ir Vyriausybėje? Ko iš naujosios valdžios tikitės?

Rezultatai

Loading ... Loading ...